VLetenky

Vancouver s Condor Airlines od 431 EUR

Mount Assiniboine Provincial Park
Mount Assiniboine Provincial Park, British Columbia, Kanada (foto: Jackie Burton/Pixabay/CC0)

Ak bažíte po návšteve juhozápadnej Kanady (na začiatku teplejšieho obdobia), mohla by Vám padnúť vhod ponuka nemeckej aerolínie Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sú v predaji za 431 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas apríla/mája 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Britskej Kolumbie nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 30. apríla s návratom z kanadského Vancouveru (YVR) dňa 7. mája 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Vancouver za 431 EUR (30.04.-07.05.2020)

PRG-YVR
Praha, Česká republika – Vancouver, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vancouver a širšie okolie

Lákavý západokanadský Vancouver, dramatická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. V priebehu zimy máte príležitosť si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v legendárnom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Ak zavítate na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste výborný Vancouver Island (magické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries aj pohodovým vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (najmä v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali vynechať svetoznámu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy zemegule podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0

Add a Comment