VLetenky

Vancouver s Air Transat od 527 EUR

Yoho National Park
Lake O’Hara (2020 m) v národnom parku Yoho National Park (foto: Juliane Schultz/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ ste zatúžili po návšteve (jesennej) juhozápadnej Kanady, mohla by Vám padnúť vhod lákavá ponuka leteckej spoločnosti Air Transat (s odletom z Budapešti).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského pacifického veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) sa dajú kúpiť za 527 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v čase od 11. septembra do 31. októbra 2016, min. dobu pobytu 6 dní a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v období od polovice septembra do polovice októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 15. septembra s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 28. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Vancouver za 527 EUR (15.09.-28.09.2016)

Vancouver a širšie okolie

Atraktívny západokanadský Vancouver, dra,atická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zimnom čase k najteplejším miestam Kanady. Počas chladnejšieho obdobia máte šancu si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v preslávenom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Ak zavítate na návštevu v teplejšom ročnom čase, skúste výborný Vancouver Island (magické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries i príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (najmä v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže popýšiť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali aj vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy na svete podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0