VLetenky

Vancouver s Air Canada od 536 EUR

Yoho National Park
Magické Emerald Lake v dramatickom Yoho National Park (foto: Jonathan Mueller/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ ste zatúžili po návšteve západokanadskej provincie British Columbia (prípadne i v spojení s prehliadkou výrobných priestorov Boeingu), mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými aerolinkami zo Star Alliance (s odletom z Viedne a z Košíc).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadskej pacifickej metropoly Vancouver sú v predaji za 536 EUR s odletom z viedenského leteckého prístavu. V cene 566 EUR možno letieť aj z košického letiska.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase 06.04.-30.06.2016, min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 06.04. (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom v druhom kvartále roku 2016).

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie letenky do Britskej Kolumbie nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 10. júna s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 19. júna 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Košíc (KSC) dňa 10. júna s návratom z kanadského veľkomesta Vancouver (YVR) dňa 19. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Vancouver za 536 EUR (10.06.-19.06.2016)
Viedeň – Vancouver za 567 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Vancouver za 15366 CZK (rezervácia v ČJ)

Košice – Vancouver za 566 EUR (10.06.-19.06.2016)
Košice – Vancouver za 567 EUR (rezervácia v SJ)
Košice – Vancouver za 15355 CZK (rezervácia v ČJ)

Vancouver a širšie okolie

Lákavý západokanadský Vancouver – dramatická 600-tisícová metropola provincie Britská Kolumbia (vyše dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí hlavne v zime k najteplejším miestam Kanady – kedy si máte možnosť schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v svetoznámom lyžiarskom stredisku Whistler.

Kúzelný Vancouver Island či neuveriteľný národný park Banff

Pokiaľ zamierite na návštevu v teplejšom ročnom období, skúste vynikajúci Vancouver Island (čarovné mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete lodnou dopravou s BC Ferries aj príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Očarujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás očakáva medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (hlavne v mestách Redmond a Bellevue) sídlia veľké mená zo sféry hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy na svete podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0