VLetenky

Vancouver s Air Canada od 414 EUR

Mount Assiniboine
Lake Magog, Mount Assiniboine Provincial Park, British Columbia (foto: Jeff Pang/Flickr/CC BY 2.0)

Ak túžite po prehliadke (juho)západnej Kanady, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými dopravcami zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Vancouver (v provincii Britská Kolumbia) kúpite za 414 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 12. augusta s návratom z kanadského mesta Vancouver (YVR) dňa 26. augusta 2020.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Vancouver za 414 EUR (12.08.-26.08.2020)

BUD-YVR
Budapešť, Maďarsko – Vancouver, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vancouver a širšie okolie

Pútavý západokanadský Vancouver, 600-tisícová ekonomické centrum provincie Britská Kolumbia (viac ako dva milióny obyvateľov v metropolitnej oblasti), patrí najmä v zimnej dobe k najteplejším miestam Kanady. V priebehu zimy máte šancu si schuti zalyžovať na svahoch neďalekých Skalnatých hôr (Rockies) v preslávenom lyžiarskom stredisku Whistler.

Grandiózny Vancouver Island či neskutočný národný park Banff

Nielen v teplejšom ročnom období poteší výborný Vancouver Island (dramatické mestečko Tofino) alebo Southern Gulf Islands, kam doputujete pozemnou (lodnou a autobusovou) dopravou aj príjemným vyhliadkovým letom hydroplánmi. Okúzľujúci národný park Banff National Park v kanadských “Rockies” dosiahnete po prekonaní asi 8-hodinovej jazdy.

Americký Seattle

Neveľmi vzdialený 600-tisícový Seattle alias “Jet City” Vás čaká medzi pacifickým výbežkom, zálivom Puget Sound a jazerom Lake Washington. V širšej aglomerácii (hlavne v mestách Redmond a Bellevue) sídlia zvučné mená z oblasti hi-tech a e-commerce (Microsoft, Amazon.com, Expedia, Nintendo, atď.). Seattle sa môže pochváliť vplyvnou hudobnou scénou, na ktorej začínali i vyrastali aj Jimi Hendrix či Ray Charles. Milovníci letectva by nemali obísť legendárnu Boeing Everett Factory, pýšiacu sa titulom najväčšej budovy planéty podľa zastavanej plochy aj obostavaného priestoru.

0

Add a Comment