VLetenky

Vancouver Island s KLM od 505 EUR

Nanaimo to Ucluelet Road via Port Alberni
Vancouver Island v podobe BC Highway 4 medzi Nanaimo a Ucluelet (foto: A.Davey/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte príležitosť zavítať (v rámci “vianočného” výletu) na Vancouver Island v kanadskej provincii British Columbia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Vancouver Island (Victoria) sú v predaji za 505 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 14. decembra do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie letenky na Vancouver Island nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. decembra s návratom z kanadského mesta Victoria (YYJ) dňa 25. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Victoria za 505 EUR (17.12.-25.12.2018)

VIE-YYJ

Vancouver Island

Úžasný Vancouver Island – jeden z najväčších ostrovov východného Pacifiku, nájdete v kanadskej provincii British Columbia (B.C.) severne od amerického štátu Washington a na západ od rovnomenného pevninského veľkomesta Vancouver (obe lokality sú nazvané po britskom dôstojníkovi menom George Vancouver). Na juhu očakáva prekrásna Victoria, hlavné mesto B.C.

Fascinujúci masív Vancouver Island Ranges

Malebný Comox nájdete v centrálnej časti východného pobrežia. V strede súostrovia poteší pohorie Vancouver Island Ranges so skvelým Strathcona Provincial Park s ľadovcom Comox Glacier, s jedným z najväčších kanadských vodopádov Della Falls aj s najvyšším miestnym vrchom Golden Hinde (2195 m). Jeho pomenovanie pochádza od mierne pirátskej lode Golden Hind (Zlatá laň) pod velením britskej legendy (Sir) Francis Drake, ktorý sa tu objavil počas cesty okolo sveta v rokoch 1577 až 1580.

Pohodové mestá na brehoch Tichého oceánu

Na východe Vancouver Island upúta taktiež aj pobrežné Nanaimo. V rámci ostatných mikroregiónov nepochybne prekvapí dramatické prímorské mestečko Tofino. Tešiť sa možno zaiste i na Southern Gulf Islands. Spomínané miestečká budú v dosahu pozemnej (lodnej a autobusovej) dopravy aj počas príjemných vyhliadkových letom hydroplánmi.

0