VLetenky

Vancouver Island s KLM od 372 EUR

Comox Glacier
Strathcona Provincial Park v oblasti ľadovca Comox Glacier (foto: Paul Hamilton/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou holandských KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte šancu zavítať (nielen) na Vancouver Island v západokanadskej provincii British Columbia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na pacifický Vancouver Island (do kanadského mesta Comox) sa dajú kúpiť za 372 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 18.04.-02.05., 31.10.-13.12., 25.12.2018-31.01.2019 a 24.02.-05.04.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Vancouver Island nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského Comox (YQQ) dňa 20. novembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Comox za 372 EUR (07.11.-20.11.2018)

VIE-YQQ
Viedeň, Rakúsko – Comox, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Vancouver Island

Skvelý Vancouver Island – jeden z najväčších ostrovov východného Pacifiku, nájdete v kanadskej provincii British Columbia (B.C.) severne od amerického štátu Washington a na západ od rovnomenného pevninského veľkomesta Vancouver (obe lokality sú pomenované po britskom dôstojníkovi menom George Vancouver). Na juhu čaká nádherná Victoria, hlavné mesto B.C.

Fantastický masív Vancouver Island Ranges

Malebný Comox nájdete v centrálnej partii východného pobrežia. V strede súostrovia poteší pohorie Vancouver Island Ranges s úžasným Strathcona Provincial Park s ľadovcom Comox Glacier, s jedným z najväčších kanadských vodopádov Della Falls i s najvyšším miestnym vrchom Golden Hinde (2195 m). Jeho názov pochádza od mierne pirátskej lode Golden Hind (Zlatá laň) pod velením britskej legendy (Sir) Francis Drake, ktorý sa tu objavil počas cesty okolo sveta v rokoch 1577 až 1580.

Príjemné mestá na brehoch Tichého oceánu

Na východe Vancouver Island upúta takisto i pobrežné Nanaimo. V rámci ostatných mikroregiónov nepochybne prekvapí magické prímorské mestečko Tofino. Tešiť sa možno zaiste aj na Southern Gulf Islands. Spomínané miestečká budú v dosahu pozemnej (lodnej a autobusovej) dopravy i počas pohodových vyhliadkových letom hydroplánmi.

0