VLetenky

Vancouver Island s Delta Air Lines od 432 EUR

Curme Islands
Desolation Sound (Curme Islands) medzi Vancouver Island a pevninou (foto: jerryw387/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Delta Air Lines (v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team) máte príležitosť zamieriť (nielen) na Vancouver Island v západokanadskej provincii British Columbia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Vancouver Island (do Victorie) sa dajú kúpiť za 432 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. V cene 454 EUR doletíte aj do Comox.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 26.10.-16.12.2016 a 11.01.-13.03.2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku februára do začiatku marca 2017.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie letenky na Vancouver Island nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 6. februára s návratom z kanadského mesta Victoria (YYJ) dňa 22. februára 2017.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 6. februára s návratom z kanadského mesta Comox (YQQ) dňa 22. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Victoria za 432 EUR (06.02.-22.02.2017)
Viedeň – Comox za 454 EUR (06.02.-22.02.2017)

Vancouver Island

Skvelý Vancouver Island – jeden z najväčších ostrovov východného Pacifiku, nájdete v kanadskej provincii British Columbia (B.C.) severne od amerického štátu Washington a na západ od rovnomenného pevninského veľkomesta Vancouver (obe lokality sú pomenované po britskom dôstojníkovi menom George Vancouver). Na juhu čaká nádherná Victoria, hlavné mesto B.C.

Fantastický masív Vancouver Island Ranges

Malebný Comox nájdete v centrálnej partii východného pobrežia. V strede súostrovia poteší pohorie Vancouver Island Ranges s úžasným Strathcona Provincial Park s ľadovcom Comox Glacier, s jedným z najväčších kanadských vodopádov Della Falls i s najvyšším miestnym vrchom Golden Hinde (2195 m). Jeho názov pochádza od mierne pirátskej lode Golden Hind (Zlatá laň) pod velením britskej legendy (Sir) Francis Drake, ktorý sa tu objavil počas cesty okolo sveta v rokoch 1577 až 1580.

Príjemné mestá na brehoch Tichého oceánu

Na východe Vancouver Island upúta takisto i pobrežné Nanaimo. V rámci ostatných mikroregiónov nepochybne prekvapí magické prímorské mestečko Tofino. Tešiť sa dá zaiste aj na Southern Gulf Islands. Spomínané miestečká budú v dosahu (pravidelnej) lodnej dopravy so spoločnosťou s BC Ferries i v rámci pohodových vyhliadkových letom hydroplánmi.

0