VLetenky

Vancouver Island s Air France od 602 EUR

Desolation Sound
Desolation Sound (Prideaux Haven) medzi Vancouver Island a pevninou (foto: Alan/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Air France (v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team) máte šancu zavítať (aj v priebehu letných prázdnin) na Vancouver Island v kanadskej provincii British Columbia (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Vancouver Island (do Victorie) sa predávajú za 602 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.04.-26.06. a 16.08.-15.12.2017, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 16. apríla (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie letenky na Vancouver Island nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 7. júna s návratom z kanadského mesta Victoria (YYJ) dňa 20. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Victoria za 602 EUR (07.06.-20.06.2017)
Praha – Victoria za 633 EUR (15.08.-29.08.2017)

Vancouver Island

Úžasný Vancouver Island – jeden z najväčších ostrovov východného Pacifiku, nájdete v západokanadskej provincii British Columbia (B.C.) severne od amerického štátu Washington a na západ od rovnomenného pevninského veľkomesta Vancouver (obe lokality sú nazvané po britskom dôstojníkovi menom George Vancouver). Na juhu očakáva prekrásna Victoria, hlavné mesto B.C.

Fascinujúci masív Vancouver Island Ranges

V centrálnej časti východného pobrežia nájdete malebný Comox. V strede súostrovia poteší pohorie Vancouver Island Ranges so skvelým Strathcona Provincial Park s ľadovcom Comox Glacier, s jedným z najväčších kanadských vodopádov Della Falls aj s najvyšším miestnym vrchom Golden Hinde (2195 m). Jeho pomenovanie pochádza od mierne pirátskej lode Golden Hind (Zlatá laň) pod velením britskej legendy (Sir) Francis Drake, ktorý sa tu objavil počas cesty okolo sveta v rokoch 1577 až 1580.

Pohodové mestá na brehoch Tichého oceánu

Na východe Vancouver Island upúta taktiež aj pobrežné Nanaimo. V rámci ostatných mikroregiónov nepochybne prekvapí dramatické prímorské mestečko Tofino. Tešiť sa možno zaiste i na Southern Gulf Islands. Spomínané miestečká budú v dosahu (pravidelnej) lodnej dopravy so spoločnosťou s BC Ferries aj v rámci príjemných vyhliadkových letom hydroplánmi.

0