VLetenky

Uzbekistan s Ukraine International Airlines od 231 EUR

Samarkand
Registan v Samarkande s grandióznou Ulugh Beg Madrasah (foto: Allan Grey/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na prvý pohľad všedný tarif leteckej spoločnosti Ukraine International Airlines (po stopách historickej Hodvábnej cesty) do famózneho stredoázijského Uzbekistanu (s odletom z Viedne) poteší pri lepšom pohľade do rezervačného systému dostupnosťou aj v priebehu obdobia letných prázdnin.

Spiatočné letenky do uzbeckého hlavného mesta Taškent kúpite za 170 GBP (alebo v prepočte cca 231 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 12. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v čase od začiatku apríla 2015 do začiatku februára 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Uzbekistanu nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. júla a návrat z uzbeckej metropoly Taškent (TAS) dňa 13. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Taškent za 170 GBP (02.07.-13.07.2015)
Viedeň – Taškent za 247 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Taškent za 260 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Taškent za 7216 CZK (rezervácia v ČJ)

Uzbekistan

Znamenitý stredoázijský Uzbekistan upúta nielen priaznivcov legendárnej Hodvábnej cesty. Okrem pulzujúceho Taškentu si istotne nenechajte ujsť fantastické historické mestá Samarkand a Buchara na spomínanej “Silk Road”. Ponúka sa aj návšteva drsným klimatickým podmienkam bohužiaľ pomaly ustupujúceho Aralského jazera. Z pohraničného juhouzbeckého Termezu sa Vám cez magickú rieku Amudarja naskytne pohľad do ťažko skúšaného susedného Afganistanu.

0