VLetenky

Utah s American Airlines od 524 EUR

Monument Valley
Fotogenická Monument Valley z “Forrest Gump Point” (foto: Kristal Kraft/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na stredozápad Spojených štátov, konkrétne do Salt Lake City v štáte Utah, máte šancu zamieriť so spoločnosťou American Airlines v spolupráci s partnermi z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do znamenitého amerického Salt Lake City sú v predaji za 524 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období 26.10.-16.12.2015, 25.12.2015-17.03.2016 a 04.04.-22.04.2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do amerického štátu Utah nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 4. novembra s návratom zo Salt Lake City (SLC) dňa 18. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Salt Lake City za 524 EUR (04.11.-18.11.2015)

Utah

Svetoznáme Salt Lake City Vás očakáva v severnej partii Utahu, v relatívnej blízkosti pôsobivého jazera Great Salt Lake (v nadmorskej výške 1288 m). V tejto časti spomínaného amerického štátu nájdete takisto atraktívne turistické a lyžiarske strediská Park City a Provo. Južný kút Utahu, magickú Canyon Country, pretkáva niekoľko excelentných národných parkov a “národných monumentov”, z ktorých niektoré zasahujú taktiež i na územie susedných štátov.

Fascinujúce národné parky amerického stredozápadu

Za návštevu rozhodne stoja skvelý Arches National Park, úžasný Canyonlands National Park a výborný Capitol Reef National Park. Neobíďte ani neuveriteľný Bryce Canyon National Park či fotogenický Zion National Park. V hraničnom pásme so susedným Coloradom Vás očakáva vynikajúci Dinosaur Monument. Určite si nenechajte ujsť ani fantastickú Monument Valley na hranici s Arizonou.

0