VLetenky

USA s Condor Airlines od 260 EUR

Washington
Thomas Jefferson Memorial vo Washingtone (foto: Anita Mishra/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen východ USA v širšom okolí impresívneho Washingtonu (D.C.) máte príležitosť objaviť (na začiatku leta) s ponukou spoločnosti Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy a z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Washingtonu sú v predaji za 260 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. V cene 330 EUR možno letieť aj z viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od začiatku mája do konca júna 2017 s predajom do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Spojených štátov nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 21. júna s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 28. júna 2017 (za 260 EUR).

Iným príkladom rezervácie spiatočnej letenky do USA môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 21. júna s návratom z Baltimore-Washington (BWI) dňa 28. júna 2017 (za 330 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Baltimore-Washington za 260 EUR (21.06.-28.06.2017)
Viedeň – Baltimore-Washington za 330 EUR (21.06.-28.06.2017)

Nízkonákladová doprava po (východe) USA

Na trase medzi nikdy nespiacim New Yorkom (NYC) a trochu kľudnejším Washingtonom, ale aj ostatnými veľkomestami najmä vo východnej časti Spojených štátov amerických, bude najekonomickejšou voľbou dopravy zrejme low costová autobusová spoločnosť Megabus (ceny cestovných lístkov pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu začínajú na 1 USD). Mimochodom, zo samotného Washingtonu linkami Megabusu docestujete (popri Baltimore a NYC) i do miest ako Atlanta, Philadelphia, Pittsburgh, Buffalo či Toronto (i mnohých ďalších na juhovýchode “Štátov”).

0