VLetenky

USA s Air Canada od 289 EUR

Revere Beach
Revere Beach, najstaršia (verejná) pláž Spojených štátov amerických (foto: Eric Kilby/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na prehliadku severovýchodu Spojených štátov vábi ponuka leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance (s odletom z Košíc).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) kúpite za 7822 CZK (alebo v prepočte cca 289 EUR) EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 28.06.-03.07., 31.08.-25.10. a 17.12.-24.12.2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra a októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 23. septembra s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 4. októbra 2016.

Rezervácia leteniek:
Košice – Boston za 7822 CZK (23.09.-04.10.2016)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0