VLetenky

Trinidad a USA s United Airlines od 496 EUR

Trinidad"
Karibská Blanchiseusse Beach na ostrove Trinidad (foto: anax44/CestLaVibe.com /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Karibské súostrovie Trinidad a Tobago (i americký Texas) máte šancu poobdivovať pri využití ponuky spoločnosti United Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Trinidad (do Port of Spain) so stop overom v Texase (Houston) sa dajú kúpiť za 496 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.02.-31.05. a 25.08.-12.12.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od začiatku apríla do začiatku mája a od polovice októbra do polovice novembra 2018.

Príklad itinerára:
05.04.2018 Viedeň (VIE) – Houston (IAH)
06.04.2018 Houston (IAH) – Port of Spain (POS)
16.04.2018 Port of Spain (POS) – Viedeň (VIE)

Rezervácia letenky:
Viedeň – Houston – Port of Spain – Viedeň za 496 EUR (05.04.-06.04.-16.04.2018)

VIE-POS"

Trinidad a Tobago

Pôvabné súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v nádhernom Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás čaká iba 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má tak ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční v priebehu februára 2019.

POhodové Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú hlavne obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale i milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0