VLetenky

Trinidad a Tobago s United Airlines od 371 EUR

Tobago"
Karibik v podobe Crown Point na tropickom Tobagu (foto: Dominic Sayers/Flickr/CC BY 2.0)

Čaro grandióznych karibských ostrovov máte príležitosť poobdivovať pri využití ponuky leteckej spoločnosti United Airlines zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sú v predaji za 374 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 29.03.-31.05., 25.08.-12.12.2019 a 06.01.-28.02.2020, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 5. septembra (štvrtok) a návrat z Port of Spain (POS) dňa 16. septembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Port of Spain za 374 EUR (05.09.-16.09.2019 / štvrtok – pondelok)

PRG-POS
Praha, Česko – Port of Spain, Trinidad a Tobago (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Trinidad a Tobago

Pôvabné súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v nádhernom Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od juhoamerickej pevniny, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou partiou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Príťažlivý Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás čaká iba 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má tak ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční počas februára 2020.

Pohodové Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú najmä obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale i milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0

Add a Comment