VLetenky

Trinidad a Tobago s KLM od 405 EUR

Trinidad"
Tropické ostrovné „dvojičky“ Trinidad a Tobago (foto: subherwal/Flickr/CC BY 2.0)

Karibské súostrovie Trinidad a Tobago máte príležitosť objavovať vďaka ponuke holandskej aerolínie KLM (v spolupráci s partnerskými dopravcami) z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Trinidad (do Port of Spain) kúpite za 405 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 29.08.-16.12.2021 a 10.01.-31.03.2022, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 19. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od októbra 2021 do marca 2022.

Príklad itinerára:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 16. októbra s návratom z Port of Spain (POS) dňa 30. októbra 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Port of Spain za 405 EUR (16.10.-30.10.2021)

VIE-POS"
Viedeň, Rakúsko – Port of Spain, Trinidad a Tobago (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Trinidad a Tobago

Pôvabné súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v prekrásnom Karibskom mori, medzi lákavou Granadou a impozantnou Venezuelou (iba niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou partiou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú vytvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Príťažlivý Trinidad, väčší z oboch “dvojičiek”, Vás očakáva len 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej časti leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má tak ako susedná Venezuela základy v relatívne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom najmä na ostrove Trinidad) a zaraďuje sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K vcelku populárnym udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa zvyčajne uskutočňuje počas februára.

Pohodové Tobago

Znamenité Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní určite nezostanú hlavne obdivovatelia nádherných pláží Karibiku s bielym pieskom, priaznivci plážového leňošenia, fanúšikovia vodných športov, ale aj milovníci fantastických krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neuveriteľných plážových scenérií skúste majestátny Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0