VLetenky

Trinidad a Tobago s Condor Airlines od 520 EUR

Trinidad"
Playa Maracas na Trinidade (foto: Mario Roberto Duran Ortiz/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Čaro znamenitých karibských ostrovov možno poobdivovať pri využití vcelku lákavej ponuky leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sa dajú kúpiť za 520 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä s odletom v priebehu mája a júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 6. júna a návrat z Crown Point (TAB)/Tobago o 14 dní neskôr, t.j. dňa 20. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Tobago za 520 EUR (06.06.-20.06.2016 / manuálne zadanie)

Trinidad a Tobago

Pôvabné súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v nádhernom Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou partiou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako napovedá samotný ich názov) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Príťažlivý Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás čaká iba 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má taktiež ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) sa zaraďuje pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční na začiatku februára 2017.

Pohodové Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú predovšetkým obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale i milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0