VLetenky

Trinidad a Tobago s Condor Airlines od 490 EUR

Trinidad"
Idylická Playa Maracas na tropickom súostroví Trinidad (foto: Neil James Spicer/Flickr/CC BY 2.0)

Kúzlo famóznych karibských ostrovov máte možnosť poobdivovať pri využití celkom pútavej ponuky leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sa dajú kúpiť za 490 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým s odletom v priebehu mája a júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech poskúži odlet z Prahy (PRG) dňa 6. júna a návrat z Crown Point (TAB)/Tobago o 14 dní neskôr, t.j. dňa 20. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Tobago za 490 EUR (06.06.-20.06.2016 / manuálne zadanie)

Trinidad a Tobago

Príťažlivé súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v prekrásnom Karibskom mori, medzi lákavou Granadou a impozantnou Venezuelou (iba niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú vytvárané dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale i niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás očakáva len 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej časti leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má taktiež ako susedná Venezuela základy v relatívne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom najmä na ostrove Trinidad) a zaraďuje sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K vcelku populárnym udalostiam (pre domácich obyvateľov i pre cestovateľov) sa radí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční na začiatku februára 2017.

Príjemné Tobago

Znamenité Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní určite nezostanú najmä obdivovatelia nádherných pláží Karibiku s bielym pieskom, priaznivci plážového leňošenia, fanúšikovia vodných športov, ale aj milovníci fantastických krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neuveriteľných plážových scenérií skúste majestátny Pigeon Point, situovaný v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0