VLetenky

Trinidad a Tobago s Condor Airlines od 429 EUR

Trinidad"
Tropická atmosféra Karibiku v Nylon Pool na ostrove Tobago (foto: Paul Mannix/Flickr/CC BY 2.0)

Kúzlo grandióznych karibských ostrovov máte šancu poobdivovať v rámci ponuky nemeckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sú v predaji za 429 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou (last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou)

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 15. októbra a návrat z Crown Point (TAB)/Tobago dňa 29. októbra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Tobago za 429 EUR (15.10.-29.10.2019)

PRG-TAB
Praha, Česko – Tobago, Trinidad a Tobago (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Trinidad a Tobago

Príťažlivé súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v prekrásnom Karibskom mori, medzi lákavou Granadou a impozantnou Venezuelou (iba niekoľko kilometrov od juhoamerickej pevniny, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotné ich pomenovanie) sú vytvárané dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale i niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás očakáva len 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má takisto ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom najmä na ostrove Trinidad) a zaraďuje sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K vcelku populárnym udalostiam (pre domácich obyvateľov i pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční v priebehu februára 2020.

Príjemné Tobago

Znamenité Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní určite nezostanú hlavne obdivovatelia nádherných pláží Karibiku s bielym pieskom, priaznivci plážového leňošenia, fanúšikovia vodných športov, ale aj milovníci fantastických krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neuveriteľných plážových scenérií skúste majestátny Pigeon Point, situovaný v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0

Add a Comment