VLetenky

Trinidad a Tobago s British Airways od 628 EUR

Pigeon Point
Grandiózne plážové scenérie Pigeon Point na tropickom Tobagu (foto: neiljs/Flickr/CC BY 2.0)

Kúzlo famóznych karibských ostrovov máte šancu poobdivovať vďaka lákavej ponuke leteniek na Trinidad a Tobago od spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sa dajú kúpiť za 628 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 14.01.-25.06. a 20.08.-31.10.2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 27. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 5. marca a návrat z Crown Point (TAB) na ostrove Tobago dňa 20. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Tobago za 628 EUR (05.03.-20.03.2015)
Budapešť – Tobago za 633 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Tobago za 633 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Tobago za 642 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Tobago za 17789 CZK (rezervácia v ČJ)

Trinidad a Tobago

Príťažlivé súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v prekrásnom Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a impozantnou Venezuelou (iba niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického svetadielu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou partiou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako napovedá samotný ich názov) sú vytvárané dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ako i niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás očakáva len 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej časti leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má takisto ako susedná Venezuela základy v relatívne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a zaraďuje sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K vcelku populárnym udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) sa radí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční počas februára 2015.

Príjemné Tobago

Znamené Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní určite nezostanú najmä obdivovatelia nádherných pláží Karibiku s bielym pieskom, priaznivci plážového leňošenia, fanúšikovia vodných športov, ale aj milovníci fantastických krás farebného podmorského sveta. Z množstva neuveriteľných plážových scenérií skúste majestátny Pigeon Point, situovaný v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0