VLetenky

Trinidad a Tobago s British Airways od 603 EUR

Tobago"
Plážové scenérie Pigeon Point na tropickom Tobagu (foto: Kp93/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Čaro znamenitých karibských ostrovov možno poobdivovať so zaujímavým tarifom na Trinidad a Tobago od spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky na karibské súostrovie Trinidad a Tobago sú v predaji za 603 EUR s odletom z budapeštianskeho letiska a návratom do viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v čase 20.08.-10.12.2015 a 04.01.-11.03.2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 17. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas doby platnosti zimného letového poriadku (s výnimkou uvedeného blackoutu počas sviatočného obdobia).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 5. novembra a návrat z Crown Point (TAB)/Tobago do Viedne (VIE) dňa 20. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Tobago – Viedeň za 603 EUR (05.11.-20.11.2015)
Budapešť – Tobago – Viedeň za 616 EUR (rezervácia v NJ)

Budapešť – Tobago – Viedeň za 614 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Tobago – Viedeň za 16434 CZK (rezervácia v ČJ)

Trinidad a Tobago

Pôvabné súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v nádhernom Karibskom mori, medzi lákavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako napovedá samotný ich názov) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ako aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Príťažlivý Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás čaká iba 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má taktiež ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom najmä na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) sa zaraďuje pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční na začiatku februára 2016.

Pohodové Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú hlavne obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale i milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0