VLetenky

Trinidad a Tobago s Air Canada od 501 EUR

Trinidad"
Karibik v podobe tropického ostrova Tobago (foto: Chris Fitzpatrick/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Kúzlo karibského súostrovia Trinidad a Tobago máte príležitosť poobdivovať pri využití ponuky leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Krakova).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Trinidad (do Port of Spain) kúpite za 501 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.10.-19.12.2017, 25.12.2017-01.01.2018, 10.01.-28.03. a 03.04.-30.06.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od začiatku novembra do začiatku decembra 2017 a od polovice januára do polovice júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad a Tobago nech poslúži odlet z Krakova (KRK) dňa 2. decembra a návrat z Port of Spain (POS)/Trinidad dňa 10. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Krakov – Port of Spain (Trinidad) za 501 EUR (02.12.-10.12.2017)

Trinidad a Tobago

Príťažlivé súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v prekrásnom Karibskom mori, medzi lákavou Granadou a impozantnou Venezuelou (iba niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického kontinentu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou partiou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú vytvárané dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale i niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Príťažlivý Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás očakáva len 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej časti leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má takisto ako susedná Venezuela základy v relatívne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom najmä na ostrove Trinidad) a zaraďuje sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K vcelku populárnym udalostiam (pre domácich obyvateľov i pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční počas februára 2018.

Príjemné Tobago

Znamenité Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní určite nezostanú najmä obdivovatelia nádherných pláží Karibiku s bielym pieskom, priaznivci plážového leňošenia, fanúšikovia vodných športov, ale aj milovníci fantastických krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neuveriteľných plážových scenérií skúste majestátny Pigeon Point, situovaný v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0