VLetenky

Trinidad a Tobago s Air Canada od 430 EUR

Trinidad"
Scenérie Karibiku v podobe Pigeon Point na tropickom ostrove Tobago (foto: neiljs/Flickr/CC BY 2.0)

Karibské súostrovie Trinidad a Tobago máte možnosť objaviť v rámci ponuky leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Trinidad (do Port of Spain) sú v predaji za 430 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.02.-17.04. a 24.04.-26.06.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna 2019.

Príklad itinerára:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Trinidad nech bude napr. odlet z Košíc (KSC) dňa 7. júna (piatok) s návratom z Port of Spain (POS) dňa 14. júna 2019 (piatok).

Rezervácia letenky:
Košice – Port of Spain za 430 EUR (07.06.-14.06.2019 / piatok – piatok)

KSC-POS"
Košice, Slovensko – Port of Spain, Trinidad a Tobago (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Trinidad a Tobago

Príťažlivé súostrovie Trinidad a Tobago (niekedy skrátene nazývané T&T), nájdete v nádhernom Karibskom mori, medzi pútavou Granadou a majestátnou Venezuelou (len niekoľko kilometrov od pobrežia juhoamerického svetadielu, resp. od venezuelských brehov či delty rieky Orinoco). “T&T” sú najjužnejšou časťou ostrovnej skupiny Antily, pričom (ako naznačuje samotný ich názov) sú tvorené dvomi rovnomennými hlavnými ostrovmi Trinidad, Tobago, ale aj niekoľkými menšími ostrovčekmi.

Bohatý Trinidad

Pôvabný Trinidad, väčší z obidvoch “dvojičiek”, Vás čaká iba 11 km od venezuelského pobrežia. V jeho severozápadnej partii leží hlavné mesto krajiny, pozoruhodný Port of Spain. Ekonomika “T&T” má takisto ako susedná Venezuela základy v pomerne silnom petrochemickom priemysle (prítomnom hlavne na ostrove Trinidad) a radí sa k jedným z najrozvinutejších v celom Karibiku. K celkom obľúbeným udalostiam (pre domácich obyvateľov aj pre cestovateľov) patrí pestrofarebný každoročný karneval, ktorý sa najbližšie uskutoční počas februára 2019.

Pohodové Tobago

Famózne Tobago, menší brat Trinidadu, má naopak orientáciu prevažne na cestovný ruch. Sklamaní istotne neostanú hlavne obdivovatelia prekrásnych pláží Karibiku s bielym pieskom, fanúšikovia plážového leňošenia, priaznivci vodných športov, ale i milovníci fascinujúcich krás farebného podmorského sveta. Z mnohých neskutočných plážových scenérií skúste impozantný Pigeon Point, položený v rozumnej vzdialenosti od medzinárodného letiska Crown Point (TAB).

0