VLetenky

Toronto s Turkish Airlines od 470 EUR

Niagarské vodopády
Pohľad na večernú panorámu Niagara Falls (foto: Micha L. Rieser/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen excelentné kanadské Ontario vrátane výborných Niagarských vodopádov máte príležitosť spoznať s ponukou leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Košíc).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) kúpite za 12690 CZK (alebo v prepočte cca 470 EUR) pri odlete zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 16.júna do 26. októbra 2016, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov (resp. vyplývajúcu z podmienok tarifu) a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas septembra a októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 13. septembra s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 21. septembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Košice – Toronto za 12690 CZK (13.09.-21.09.2016)
Košice – Toronto za 498 EUR (rezervácia v SJ)

Low costová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno zrealizovať využitím služieb nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý prevádzkuje spojenia do severoamerických (veľko)miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0