VLetenky

Toronto s Turkish Airlines od 434 EUR

Niagara Falls
Niagarské vodopády nepochybne ohúria v každom ročnom období (foto: Elvir K/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen excelentné kanadské Ontario vrátane vynikajúcich Niagarských vodopádov máte príležitosť vzhliadnuť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do pohodového Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sa predávajú za 434 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. januára do 20. marca 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. marca s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 25. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Toronto za 434 EUR (18.03.-25.03.2015)
Viedeň – Toronto za 444 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Toronto za 452 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Toronto za 12661 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno zrealizovať využitím služieb nízonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý prevádzkuje spojenia do severoamerických (veľko)miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0