VLetenky

Toronto s TAP Portugal od 342 EUR

Niagarské vodopády
Grandiózne Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: Karen282/Pixabay/CC0)

Nielen excelentné Ontario i s výbornými Niagarskými vodopádmi možno navštíviť (v chladnejšom období) vďaka ponuke leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sa predávajú za 342 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra 2017 do konca februára 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 12. novembra s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 24. novembra 2017.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Toronto za 342 EUR (12.11.-24.11.2017)
Budapešť – Toronto za 9862 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte šancu uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0