VLetenky

Toronto s LOT Polish Airlines od 429 EUR

Najväčšie kanadské mesto Toronto, ležiace v provincii Ontario, neďaleký región Great Lakes či Niagarské vodopády – nielen tieto pozoruhodnosti môžete navštíviť za pomerne zaujímavú cenu s leteckou spoločnosťou LOT Polish Airlines.

Spiatočné letenky do Toronta je možné kúpiť za 429 EUR s odletom z Varšavy, avšak za neveľký príplatok (okolo 20 EUR) je taktiež možné odletieť aj z bližších poľských letísk – z Krakova, z Katovíc či z Rzeszówa. Podmienky tarifu stanovujú odlety od 16. septembra 2012 do 14. mája 2013, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do vyčerpania voľných miest. (Najlepšia dostupnosť tarifu je v zimných a jarných mesiacoch roku 2013.)

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky môže poslúžiť odlet z Krakova (KRK) dňa 11. apríla a návrat z Toronta (YYZ) dňa 22. apríla 2013.

Na dopravu do blízkeho či ďalekého okolia Toronta, do Kanady alebo do USA, môžete využiť služby nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus – do miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York (s “jednodolárovkami” pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu)…

Rezervácia letenky v EUR: Krakov – Toronto za 453 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Krakov – Toronto za 11734 CZK

0