VLetenky

Toronto s KLM od 404 EUR

Niagara Falls
Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: Rosalba Tarazona/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen excelentné Ontario aj s grandióznymi Niagara Falls máte možnosť spoznať pri využití ponuky Air France-KLM (v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team) aj s odletom z Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sa predávajú za 404 EUR pri odlete zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.04.-22.06. a 29.08.-20.12.2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v čase od začiatku apríla do začiatku mája a od začiatku septembra do polovice októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 10. apríla s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 18. apríla 2018.

Rezervácia leteniek:
Košice – Toronto za 404 EUR (10.04.-18.04.2018)

KSC-YTO

Low costová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno uskutočniť využitím služieb nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý obsluhuje spojenia do severoamerických (veľko)miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0