VLetenky

Toronto s KLM od 309 EUR

Niagarské vodopády
Fotogenické Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: David Yu/Pixabay/CC0)

Nielen vynikajúce Ontario i s excelentnými Niagara Falls máte šancu uvidieť (v jesennom období) vďaka ponuke koncernu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sa dajú kúpiť za 309 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 30. októbra do 13. decembra 2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca októbra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 14. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Toronto za 309 EUR (07.11.-14.11.2018)

VIE-YYZ

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte možnosť uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0