VLetenky

Toronto s Delta Air Lines od 361 EUR

Niagarské vodopády
Fotogenické Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: Brigitte Werner/Pixabay/CC0)

Nielen kanadské Ontario s grandióznymi Niagara Falls máte možnosť uvidieť so spoločnosťou Delta Airlines v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Toronto (v provincii Ontario) kúpite za 361 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. októbra 2018 do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom od októbra 2018 do marca 2019).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 10. októbra s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 24. októbra 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Toronto za 361 EUR (10.10.-24.10.2018)

PRG-YYZ
Praha, Česká republika – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), možno uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0