VLetenky

Toronto s British Airways od 340 EUR

Niagara Falls
Grandiózne Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: Kate Kraverska/Pixabay/CC0)

Nielen excelentné kanadské Ontario s výbornými Niagara Falls máte možnosť vzhliadnuť (aj počas letných prázdnin) s British Airways v spolupráci s partnermi z aliancie Oneworld (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sa dajú kúpiť za 340 EUR pri odlete zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. februára do 31. decembra 2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 17. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 4. júla s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 11. júla 2017.

Rezervácia leteniek:
Krakov – Toronto za 340 EUR (04.07.-11.07.2017)
Krakov – Toronto za 353 EUR (rezervácia v AJ)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ktorý obsluhuje spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0