VLetenky

Toronto s British Airways od 311 EUR

Boldt Castle
Boldt Castle (Powerhouse), Heart Island (Thousand Islands) v Rieke sv. Vavrinca na hranici kanadskej
provincie Ontario a amerického štátu New York (foto: Ryan McGilchrist/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen kanadské Ontario máte príležitosť spoznať pri využití ponuky spoločnosti British Airways v spolupráci s aliančnými partnermi z Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Toronto kúpite za 311 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 06.05.-26.06. a 01.09.-25.10.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. septembra (nedeľa) s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 22. septembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Toronto za 311 EUR (15.09.-22.09.2019 / nedeľa – nedeľa)

VIE-YYZ
Viedeň, Rakúsko – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte možnosť zrealizovať využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0