VLetenky

Toronto s Austrian Airlines od 438 EUR

Toronto Skyline
Podvečerný pohľad na fotogenickú “skyline” Toronta (foto: The City of Toronto/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen excelentné kanadské Ontario vrátane výborných Niagarských vodopádov majú možnosť spoznať aj cestovatelia z východného Slovenska s tarifom Star Alliance (s odletom z Košíc).

Spiatočné letenky do pohodového Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sú v predaji za 438 EUR pri odlete zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v čase od 25. decembra 2015 do 13. marca 2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 30. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas prvého kvartálu roku 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 6. februára s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 20. februára 2016.

Rezervácia leteniek:
Košice – Toronto za 438 EUR (06.02.-20.02.2016)
Košice – Toronto za 451 EUR (rezervácia v AJ)

Low costová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno zrealizovať využitím služieb nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý prevádzkuje spojenia do severoamerických (veľko)miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0