VLetenky

Toronto s American Airlines od 493 EUR

Toronto Skyline
Sugestívny pohľad na impresívnu večernú panorámu Toronta (foto: Michael Gil/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen vynikajúce kanadské Ontario vrátane excelentných Niagarských vodopádov možno spoznať v priebehu letných prázdnin s odletom z Bratislavy pri využití ponuky American Airlines v spolupráci s partnerskými spoločnosťami Finnair a Niki/Air Berlin (z leteckej aliancie Oneworld).

Spiatočné letenky do príjemného Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sú v predaji za 493 EUR pri odlete zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika. Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 6. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete predovšetkým v letných mesiacoch (vrátane prázdninového obdobia).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 7. júla s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 14. júla 2015.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Toronto za 493 EUR (07.07.-14.07.2015)
Bratislava – Toronto za 493 EUR (rezervácia v NJ)
Bratislava – Toronto za 14047 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, možno uskutočniť využitím služieb nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý obsluhuje spojenia do severoamerických (veľko)miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0