VLetenky

Toronto s Air Canada od 472 EUR

Niagara
Fotogenické Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: pixel1/Pixabay/CC0)

Nielen výborné Ontario aj s excelentnými Niagarskými vodopádmi možno navštíviť počas letných prázdnin s priamymi (sezónnymi) letmi Air Canada (zo Star Alliance) na trase z Budapešti do Toronta.

Trasy v predaji:
Spiatočné (nonstop) letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sú v predaji za 472 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 15.05.-26.06. a 16.08.-30.09.2017, min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 16. augusta s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 23. augusta 2017.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Toronto za 472 EUR (16.08.-23.08.2017 / priame lety)
Budapešť – Toronto za 13168 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte príležitosť zrealizovať využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, núkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0