VLetenky

Toronto s Air Canada od 356 EUR

Niagarské vodopády
Niagara Falls na kanadsko-americkej hranici (foto: Sergey Pesterev/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen kanadské Ontario s Niagarskými vodopádmi máte príležitosť navštíviť aj na konci letných prázdnin priamymi (sezónnymi) letmi Air Canada (Star Alliance) na trase z Budapešti do Toronta.

Trasy v predaji:
Spiatočné (nonstop) letenky do Toronta (v provincii Ontario na juhovýchode Kanady) sú v predaji za 356 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 30.03.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice augusta do konca septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 25. augusta (sobota) s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 1. septembra 2018 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Toronto za 356 EUR (25.08.-01.09.2018 – priamy let / sobota – sobota)

BUD-YYZ
Budapešť, Maďarsko – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte možnosť uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0