VLetenky

Toronto s Air Canada od 353 EUR

Niagarské vodopády
Goat Island medzi Horseshoe Falls a American Falls (foto: Markabol/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na trase Viedeň – Toronto máte šancu využiť popri existujúcej linke Austrian Airlines v budúcom letnom letovom poriadku aj (staro)nové priame spojenie spoločnosti Air Canada (Star Alliance).

Trasy v predaji:
Spiatočné priame lety do kanadského veľkomesta Toronto kúpite za 353 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (pre priame lety) stanovujú odlety od 3. mája do 20. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť priamych spiatočných letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. s odletom od začiatku mája do polovice júna 2019).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie priameho spiatočného letu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 5. júna s návratom z Toronta (YYZ) dňa 12. júna 2019.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Toronto za 353 EUR (05.06.-12.06.2019 / priamy let)

VIE-YYZ
Viedeň, Rakúsko – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), možno uskutočniť využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, núkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0