VLetenky

Toronto s Air Canada od 312 EUR

Niagarské vodopády
Fotogenické Niagarské vodopády na kanadsko-americkej hranici (foto: myeviajes/Pixabay/CC0)

Nielen kanadské Ontario s Niagara Falls máte príležitosť spoznať s leteckou spoločnosťou Air Canada v spolupráci s aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Toronto sa dajú kúpiť za 312 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.10.-28.10.2018 a 03.05.-19.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 3. mája (piatok) s návratom z Toronta (YYZ) dňa 10. mája 2019 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Toronto za 312 EUR (03.05.-10.05.2019)

VIE-YYZ
Viedeň, Rakúsko – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte možnosť zrealizovať využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, ponúkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0