VLetenky

Toronto s Air Canada od 311 EUR

Boldt Castle
Boldt Castle (Powerhouse), Heart Island (Thousand Islands) v Rieke sv. Vavrinca na hranici kanadskej
provincie Ontario a amerického štátu New York (foto: Hamidreza/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen kanadské Ontario máte možnosť uvidieť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými dopravcami) zo Star Alliance (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského veľkomesta Toronto sú v predaji za 311 EUR pri odlete zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 12.02.-27.03. a 01.11.-16.12.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 6. marca s návratom z kanadského Toronta (YYZ) dňa 12. marca 2019.

Rezervácia leteniek:
Krakov – Toronto za 311 EUR (06.03.-12.03.2019)

KRK-YTO
Krakov, Poľsko – Toronto, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Dopravu do blízkeho alebo širšieho okolia Toronta (či už do Kanady alebo do USA), máte príležitosť zrealizovať využitím služieb low costového autobusového dopravcu Megabus, núkajúceho spojenia do severoamerických miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York.

0