VLetenky

Timor a Bali s Xiamen Airlines a Lion Air od 508 EUR

Východný Timor
Tropický ostrovček Jaco Island v Timor Leste (foto: Andidut/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na spoločnú prehliadku indonézskeho Bali i Západného Timoru máte príležitosť vyraziť pri skombinovaní ponúk spoločností Xiamen Airlines (Sky Team) a Lion Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Bali (s Xiamen Airlines) kúpite za 418 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Obojsmerný prelet z Bali do Západného Timoru (s Lion Air) vyjde 90 EUR.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine (pri vzájomnej kombinácii oboch ponúk) nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice marca do konca apríla 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo so vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bali nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 22. marca a návrat z indonézskeho Denpasaru (DPS) dňa 9. apríla 2017 (za 418 EUR).

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do Západného Timoru môže byť odlet z Denpasaru (DPS) dňa 1. apríla a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 8. apríla 2017 (za 90 EUR).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Denpasar za 418 EUR (22.03.-09.04.2017 / Xiamen Airlines)
Denpasar – Kupang za 90 EUR (01.04.-08.04.2017 / Lion Air)

Bali a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že znamenité Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku lákavým cestovateľským cieľom, o nič menej pôvabný nebude ani susedný Lombok a ďalšie ostrovy v gigantickom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie “postihnuté” turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak sa vyberiete na príťažlivý Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fascinujúci vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo vynikajúci neďaleký potápačský raj – trojicu prekrásnych ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás čaká magická Sumbawa a tajomný ostrov Komodo s unikátnymi “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v mysterióznom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0