VLetenky

Thajský Phuket s Turkish Airlines od 471 EUR

Ko Tarutao
Tropický ostrovček Ko Kai v národnom parku Tarutao (foto: gautsch./Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu južného Thajska (aj počas letných prázdnin) možno využiť i ponuku najlepšej európskej aerolinky (podľa Skytrax) – leteckej spoločnosti Turkish Airlines (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska kúpite za 471 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 17. júla do 15. októbra 2017, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 15. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca júla do začiatku októbra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky na juh Thajska nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 23. júla (nedeľa) a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 6. augusta 2017 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Košice – Phuket za 471 EUR (23.07.-06.08.2017)
Košice – Phuket za 499 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Juhozápadná časť Thajska

Legendárny Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme natrafíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0