VLetenky

Thajský Phuket s Turkish Airlines od 439 EUR

Similan Islands
Mu Ko Similan v Andamanskom mori (foto: Somphop Nithipaichit/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska, mohol by sa Vám hodiť tarif leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket (v juhozápadnej časti Thajska) sa dajú kúpiť za 439 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.02.-01.04., 14.04.-28.05., 02.06.-25.06. a 04.08.-10.12.2020, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 29. februára (aktualizácie tarifu / vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do júna a od septembra do októbra 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. apríla (štvrtok) a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 10. mája 2020 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 439 EUR (30.04.-10.05.2020 / štvrtok – nedeľa)

VIE-HKT
Viedeň, Rakúsko – Phuket, Thajsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Juhozápadná partia Thajska

Preslávený Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne narazíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0

Add a Comment