VLetenky

Thajský Phuket s Turkish Airlines od 401 EUR

Ko Phi Phi
Fotogenické tropické súostrovie Ko Phi Phi v Andamanskom mori (foto: Phalinn Ooi/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku južného Thajska (nielen na začiatku hlavnej sezóny) máte príležitosť zavítať s ponukou leteckej spoločnosti Turkish Airlines aj s odletom zo slovenských z Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej časti Thajska sa dajú kúpiť za 401 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.11.-15.12.2017 a 01.01.-22.09.2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas novembra 2017 a od apríla do septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 1. novembra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 12. novembra 2017.

Rezervácia letenky:
Košice – Phuket za 401 EUR (01.11.-12.11.2017)

Juhozápadná časť Thajska

Svetoznámy Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k návšteve výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme natrafíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0