VLetenky

Thajský Phuket s Qatar Airways od 485 EUR

Ko Lipe
Nádherný tropický ostrovček Ko Lipe na JZ Thajska (foto: Vyacheslav Argenberg/Flickr/CC BY 2.0)

Ak plánujete návštevu juhozápadného Thajska, mohla by Vám padnúť vhod lákavá ponuka 5* spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Phuketu v juhozápadnej časti Thajska sa dajú kúpiť za 354 GBP (alebo v prepočte cca 485 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. apríla do 30. septembra 2015, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v priebehu mája a septembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do juhozápadného Thajska môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 6. mája a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 20. mája 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phuket za 354 GBP (06.05.-20.05.2015)
Budapešť – Phuket za 152900 HUF (rezervácia v AJ / na webe dopravcu)
Budapešť – Phuket za 508 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Phuket za 520 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Phuket za 14202 CZK (rezervácia v ČJ)

Juhozápadná partia Thajska

Svetoznámy Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovanom v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najatraktívnejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne naďabíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom “songthaew”.

0