VLetenky

Thajský Phuket s Qatar Airways od 457 EUR

Similan Islands
Mu Ko Similan v Andamanskom mori (foto: KOSIN SUKHUM/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska, mohol by sa Vám hodiť zaujímavý tarif päťhviezdičkovej aerolínie – leteckej spoločnosti Qatar Airways (z aliancie Oneworld) pri odlete z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej časti Thajska kúpite za 457 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. novembra 2017, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 17. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku mája do konca júna a od začiatku septembra do konca októbra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. júna (nedeľa) a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 9. júla 2017 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 457 EUR (25.06.-09.07.2017)
Viedeň – Phuket za 464 EUR (25.06.-09.07.2017)

Juhozápadná časť Thajska

Svetoznámy Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovaného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne naďabíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0