VLetenky

Thajský Phuket s Qatar Airways od 453 EUR

Phuket
Tropické súostrovie Phuket v Andamanskom mori (foto: Uspbart/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak zvažujete návštevu južného Thajska (počas zimných sviatkov), mohla by sa Vám hodiť ponuka 5-hviezdičkovej spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 453 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 25. mája 2017 do 31. marca 2018, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. júna (do aktualizácie tarifu/do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (vrátane letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 18. decembra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 28. decembra 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Phuket za 453 EUR (10.12.-28.12.2017)
Budapešť – Phuket za 478 EUR (10.12.-31.12.2017)

Juhozápadná partia Thajska

Svetoznámy Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovaného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne naďabíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0