VLetenky

Thajský Phuket s Eurowings od 518 EUR

Ko Tarutao
Nádherný tropický ostrovček Ko Khai v národnom parku Tarutao (foto: Guido/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ plánujete návštevu juhozápadného Thajska počas hlavnej sezóny, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Eurowings v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej časti Thajska sú v predaji za 518 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú cesty v období 21.12.2015-26.03.2016, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu do 26. marca 2016 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) v čase od konca januára do konca februára 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do juhozápadného Thajska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. februára a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 5. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 518 EUR (22.02.-05.03.2016)
Viedeň – Phuket za 548 EUR (rezervácia v SJ)

Juhozápadná partia Thajska

Preslávený Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovanom v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne narazíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0