VLetenky

Thajský Phuket s Eurowings od 420 EUR

Ko Lipe
Panorámy tropického ostrova Ko Lipe (foto: Koh Lipe Beach Resort/Wikimedia Commons/CC0 1.0)

Pokiaľ plánujete návštevu južného Thajska mimo hlavnej sezóny, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Eurowings v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej časti Thajska kúpite za 420 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. septembra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 20. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 420 EUR (05.09.-20.09.2016)

Juhozápadná partia Thajska

Svetoznámy Phuket Vás čaká na juhovýchode rovnomenného ostrova, situovaného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fascinujúcej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu pravdepodobne natrafíte vo vychytenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie doputujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0