VLetenky

Thajský Phuket s Eurowings od 382 EUR

Phuket
Krasové panorámy v okolí tropického ostrova Phuket (foto: Earth-Bound Misfit, I/Flickr/CC BY 2.0)

Ak plánujete návštevu južného Thajska mimo hlavnej sezóny, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Eurowings v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 382 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu mája a júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na juh Thajska môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. júna a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 14. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 382 EUR (06.06.-14.06.2016)

Juhozápadná časť Thajska

Legendárny Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položenom v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme naďabíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0