VLetenky

Thajský Phuket s Etihad Airways od 471 EUR

Ko Phi Phi
Tropické súostrovie Ko Phi Phi na juhozápade Thajska (foto: Amitparikh/Wikimedia Commons/CC0)

Pokiaľ plánujete (skôr mimosezónnu) návštevu južného Thajska, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways v spolupráci s partnermi (s odletom z Budapešti).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na thajský ostrov Phuket kúpite za 148700 HUF (alebo v prepočte cca 471 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu pri aplikácii kupónu “JUNE40” umožňujúceho zľavu 40% z “base fare” na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 20. mája.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom stanovujú odlety v období od 5. do 20. júna 2016 (s ukončením ciest do 3. júla 2016), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu vyplývajúcu z podmienok kupónu a predaj do 20. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

(Zľavový kupón “JUNE40” sa zadáva na začiatku rezervačného procesu po zadaní trasy a termínu do políčka “Promotion Code” v dolnej časti rezervačného formulára.)

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júna 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do juhozápadného Thajska môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 8. júna a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 23. júna 2016.

Rezervácia letenky (cena s promokódom “JUNE40”):
Budapešť – Phuket za 148700 (08.06.-23.06.2016 / manuálne zadanie)

Juhozápadná časť Thajska

Svetoznámy Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najpútavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme natrafíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0