VLetenky

Thajský Phuket s Etihad Airways od 468 EUR

Ko Lipe
Scenérie tropického ostrova Ko Lipe (foto: Koh Lipe Beach Resort/Wikimedia Commons/CC0 1.0)

Ak plánujete prehliadku južného Thajska, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Etihad Airways v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Phuket v juhozápadnej partii Thajska sú v predaji za 468 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra 2016 do 30. septembra 2017, min. dobu pobytu 7 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 22. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra 2016 do konca júna 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky na juh Thajska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. septembra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 22. septembra 2016.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. decembra a návrat z thajského Phuketu (HKT) dňa 28. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Phuket za 468 EUR (08.09.-22.09.2016)
Viedeň – Phuket za 468 EUR (07.12.-28.12.2016)

Juhozápadná partia Thajska

Preslávený Phuket Vás očakáva na juhovýchode rovnomenného ostrova, položeného v Andamanskom mori (neveľmi vzdialeného od pevniny). Môže byť východiskovým bodom k prehliadke výnimočne krásneho ostrova Ko Phi Phi či neďalekého Krabi s príťažlivými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne aj celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Na najlákavejšie pláže v okolí Phuketu zrejme narazíte vo vychýrenom Patongu, kam z centra mesta najekonomickejšie docestujete obligátnym miestnym dopravným prostriedkom zvaným “songthaew”.

0